Velke Hamry

Jizerské hory jsou jednou z turisticky atraktivní destinací v České republice. Vedle krásné přírody Jizerské hory nabízí programy pro volný čas a samozřejmě také ubytování a stravování. Hitem posledních let je i ubytování spojené s relaxací a službami wellness. V regionu Jizerské hory najdete ubytování nejen pro individuální turistiku, ale i ubytování specializované na školy v přírodě, rodiny s dětmi, sportovní soustředění nebo ubytování s programem firmy – teambuilding, konference nebo školení. Zrovna tak Jizerské hory nabídnou i jednoduché a levné ubytování v turistických ubytovnách nebo turistických chatách.

Ubytování Velke Hamry

Ubytování Velke Hamry a okolí nabízí pro návštěvníky obce Velke Hamry širokou škálu možností. Ubytování Velke Hamry představuje nabídku od kempu, romantické ubytování na chalupě, apartmánu nebo ubytování s polopenzí nebo celodenní stravou v penzionu nebo hotelu. Pokud nenajdete ubytování podle vašich představ přímo v obci Velke Hamry, tak zcela jistě najdete odpovídající nabídku ubytování v jejím nejbližším okolí. Turistický region Jizerské hory je atraktivní pro dovolenou po celý rok. 
Přesto nejvíce návštěvníků přichází navštívit Jizerské hory v době letní a zimní dovolené. Zvláštní kapitolou jsou Vánoce a Silvestr nebo jarní prázdniny. Zde je nutné rezervovat ubytování ve značném předstihu, protože v těchto termínech bývají ubytovací kapacity zcela plné. A ceny ubytování v lokalitě Velke Hamry? Najdete zde ubytování ve všech cenových kategoriích, a to i za velmi příznivé ceny v kategorii levné ubytování.

Unterkunft Velke Hamry

Unterkunft Velke Hamry

Apartment - Vila Na Hamrsce


Familienvilla bietet zur Miete eine luxuriös eingerichtete Wohnung. Die Villa Na Hamrsce befindet sich im Dorf Velke Hamry, das an der Grenze von drei touristischen Regionen liegt - Isergebirge, Riesengebirge und Böhmischen Paradies. Die Unterkunft ist ideal für Familien mit Kindern oder für Sport- und Erholungsferien.

Berghaus Velké Hamry


Die Hütte ist zwar ein Neubau, der in dem Jahr 2012 fertiggebaut wurde, aber ihr Charakter zielt zu der Tradition der gemütlichen isergebirgischen Hütte. Der Bau ist über dem Städtchen Velké Hamry (2 km von der Stadt Tanvald) gestellt, aber der Zugang zu ihm führt über eine hochwertige und im Winter gepflegte Kommunikation, Sie können also Ihren Wagen gerade bei der Hütte parkieren.

Pension Signum Laudis


Die Pension Signum Laudis entstand durch die Rekonstruktion der schönsten Villa in der Region Jizerské hory. Die Villa bietet komfortable Unterkunft am Ortsrand von Velké Hamry.

Více ubytování v lokalitě Velke Hamry

Doporučené regiony

Další zajímavé regiony

Všechny regiony

Nacházíte se na Velke Hamry
toplist