Paseky nad Jizerou


Hotel Albert


Hotel Albert się znajduje w pieknej karkonošskej dolinie w wsi Paseky nad Jizerou. Dobre warunki, zimowego sportu, zakwarterowanie dobre, pyszne jedzenie, przyspiewa przyjemnemu pobytu.Hotel proponujeme možliwości firemnich szkolení, seminarium, mniejszych kongresu, szkół w przyrodzie oraz czwiczenia na terenie hotelu.

Pensjonat Na Perlíčku - Prdek


Górska chata Na Perlícku zwany Prdek położony jest w samym sercu dziewiczej natury Karkonoskiego Parku Narodowego, na wysokości 820 m n.p.m. Górska chata znajduje się na najdłuższej trasie zjazdowej niebieskiej pomiędzy gminami Paseky nad Jizerą a Rejdice, ale również na skrzyżowaniu kilku ścieżek biegowych, turystycznych i rowerowych.

Zakwaterowanie prywatne Hrušová


Zakwaterowanie prywatne Hrušová oferuje zakwaterowanie dolne częśći wsi Paseky nad Jizerou, w miejscu z pięknym widokiem na Karkonosze. Zakwaterowanie znajduje się około 1000 m od ośrodka narciarskiego Paseky.

Restauracja Na Perlíčku - Prdek


Restauracja Prdek w górske chate Na Perlícku położonya jest w samym sercu dziewiczej natury Karkonoskiego Parku Narodowego, na wysokości 820 m n.p.m. Restauracja Prdek znajduje się na najdłuższej trasie zjazdowej niebieskiej pomiędzy gminami Paseky nad Jizerą a Rejdice, ale również na skrzyżowaniu kilku ścieżek biegowych, turystycznych i rowerowych.

Dacza Petrolejka


Domek gorki Petrolejka oferuje zakwaterowanie w pięknej dolinie poniżej wieże widokowe Szczepanka, w miejscowości Paseky nad Jizerou. W wsi jest ośrodek narciarski, który jest częścią największa regionu narciarskiego w Czechach, wraz z ośrodków narciarskich w miastach Harrachov, Rokytnice nad Jizerou, Paseky nad Jizerou, Rejdice i Příchovice. Domek znajduje się tuż przy stoku narciarskim.

Více ubytování v lokalitě Paseky nad Jizerou

Doporučené regiony

Další zajímavé regiony

Všechny regiony

Nacházíte se na Paseky nad Jizerou
toplist