Paseky nad Jizerou

Jizerské hory jsou jednou z turisticky atraktivní destinací v České republice. Vedle krásné přírody Jizerské hory nabízí programy pro volný čas a samozřejmě také ubytování a stravování. Hitem posledních let je i ubytování spojené s relaxací a službami wellness. V regionu Jizerské hory najdete ubytování nejen pro individuální turistiku, ale i ubytování specializované na školy v přírodě, rodiny s dětmi, sportovní soustředění nebo ubytování s programem firmy – teambuilding, konference nebo školení. Zrovna tak Jizerské hory nabídnou i jednoduché a levné ubytování v turistických ubytovnách nebo turistických chatách.

Ubytování Paseky nad Jizerou

Ubytování Paseky nad Jizerou a okolí nabízí pro návštěvníky obce Paseky nad Jizerou širokou škálu možností. Ubytování Paseky nad Jizerou představuje nabídku od kempu, romantické ubytování na chalupě, apartmánu nebo ubytování s polopenzí nebo celodenní stravou v penzionu nebo hotelu. Pokud nenajdete ubytování podle vašich představ přímo v obci Paseky nad Jizerou, tak zcela jistě najdete odpovídající nabídku ubytování v jejím nejbližším okolí. Turistický region Jizerské hory je atraktivní pro dovolenou po celý rok. 
Přesto nejvíce návštěvníků přichází navštívit Jizerské hory v době letní a zimní dovolené. Zvláštní kapitolou jsou Vánoce a Silvestr nebo jarní prázdniny. Zde je nutné rezervovat ubytování ve značném předstihu, protože v těchto termínech bývají ubytovací kapacity zcela plné. A ceny ubytování v lokalitě Paseky nad Jizerou? Najdete zde ubytování ve všech cenových kategoriích, a to i za velmi příznivé ceny v kategorii levné ubytování.


Hotel Albert


Hotel Albert befindet sich im wunderschön riesengebirgischen Tal, in der Nähe des Skizentrum, in Paseky nad Jizerou. Es bietet nicht nur den Anhängern der typischen Wintersportarten eine Unterkunft, sondern auch denjenigen, die einfach nur ein ruhiges Plätzchen für Ihren Urlaub oder für ihre Firmenverhandlungen suchen. Das ganze Hotel ist auch für die Veranstaltung von Festen, Partys, Hochzeiten, Übungen, Erholungsaufenthalten für Schulen oder für Firmenaktionen geeignet.

Hütte Petrolejka


Berghütte Ptrolejka bietet Unterkunft im schönen Bergtal unter dem Turm Stepanka, im Dorf Paseky nad Jizerou. Im Dorf findet man Skigebiet, das ist ein Teil der größten Ski Region in der Tschechischen Republik, sowie Skigebiete in Harrachov, Rokytnice nad Jizerou, Paseky nad Jizerou, Rejdice und Příchovice. Das Haus liegt direkt an der Piste.

Pension Na Perlíčku (Prdek)


Berg Pension Na Perlíčku genannt als Prdek befindet sich mittendrin in unversehrte Natur des Naturschutzgebietes Riesengebirge, 820 Meter über dem Meer. Pension liegt an der längste Skipiste des Skiareals Paseky nad Jizerou, zwischen den Dörfer Paseky nad Jizerou und Rejdice.

Privatunterkunft Hrušová


Privatunterkunft Hrušová finden Sie in der Gemeinde Paseky nad Jizerou, in der Region Riesengebirge.

Apartments und Berghof Na Zvonici


Apartments und Berghof Na Zvonici befindet sich in einer ruhigen Lage auf dem Südhang der Gemeinde Paseky nad Jizerou mit Blick auf das westliche Riesengebirge und die benachbarten Bergdörfer. Hier befasst sich mit Schafzucht der Schafrasse Romney und die Hauptprodukte sind Zuchtböcke und Lammfleisch in Bio-Qualität. Die Familie bietet auch Privatunterkunft, welche wegen der schönen Lage unter den Besuchern von Paseky sehr beliebt ist.

Více ubytování v lokalitě Paseky nad Jizerou

Doporučené regiony

Další zajímavé regiony

Všechny regiony

Nacházíte se na Paseky nad Jizerou
toplist