Nove Mesto pod Smrkem

Jizerské hory jsou jednou z turisticky atraktivní destinací v České republice. Vedle krásné přírody Jizerské hory nabízí programy pro volný čas a samozřejmě také ubytování a stravování. Hitem posledních let je i ubytování spojené s relaxací a službami wellness. V regionu Jizerské hory najdete ubytování nejen pro individuální turistiku, ale i ubytování specializované na školy v přírodě, rodiny s dětmi, sportovní soustředění nebo ubytování s programem firmy – teambuilding, konference nebo školení. Zrovna tak Jizerské hory nabídnou i jednoduché a levné ubytování v turistických ubytovnách nebo turistických chatách.

Ubytování Nove Mesto pod Smrkem

Ubytování Nove Mesto pod Smrkem a okolí nabízí pro návštěvníky obce Nove Mesto pod Smrkem širokou škálu možností. Ubytování Nove Mesto pod Smrkem představuje nabídku od kempu, romantické ubytování na chalupě, apartmánu nebo ubytování s polopenzí nebo celodenní stravou v penzionu nebo hotelu. Pokud nenajdete ubytování podle vašich představ přímo v obci Nove Mesto pod Smrkem, tak zcela jistě najdete odpovídající nabídku ubytování v jejím nejbližším okolí. Turistický region Jizerské hory je atraktivní pro dovolenou po celý rok. 
Přesto nejvíce návštěvníků přichází navštívit Jizerské hory v době letní a zimní dovolené. Zvláštní kapitolou jsou Vánoce a Silvestr nebo jarní prázdniny. Zde je nutné rezervovat ubytování ve značném předstihu, protože v těchto termínech bývají ubytovací kapacity zcela plné. A ceny ubytování v lokalitě Nove Mesto pod Smrkem? Najdete zde ubytování ve všech cenových kategoriích, a to i za velmi příznivé ceny v kategorii levné ubytování.

Unterkunft Nove Mesto pod Smrkem

Unterkunft Nove Mesto pod Smrkem

Apartments Pod spalenou hospodou


Apartments Pod spalenou hospodou befindet sich in einem ruhigen Viertel der Stadt Nove Mesto pod Smrkem, neben der Straße zum Single-track (750 m), sowie auf die Quelle des Mineralwassers (1,5 km). Die Wohnungen sind ganze Jahr über erhältlich mit dem Auto (private Parkplätze), Bus (650 m) oder mit dem Zug (1 km).

Touristen Unterkunft U Školy


Herberg U školy befindet sich Unterkunft in Nové Město pod Smrkem, im Isergebirge Region. Es bietet günstige Unterkunft im touristischen Service-Standard. Es ist die ideale Unterkunft für Schulen, Wanderer und Radfahrer.

Camp und Natur Badeplatz Nové Město pod Smrkem


Camping in Nové Město pod Smrkem ist unter der höchste Gipfel des Isergebirges - Smrk. Nové Město pod Smrkem liegt an der Grenze von der Nordspitze der Isergebirge und Frýdlantsko Land.

Více ubytování v lokalitě Nove Mesto pod Smrkem

Doporučené regiony

Další zajímavé regiony

Bulovka
Dorf Bulovka bietet billig Touristen-Unterkunft in einem kleinen Camp  und eine Herberge. Die Gemeinde Bulovka ist eine der ältesten Gemeinden im Friedländer Zipfel. Unter ihre Verwaltung fallen...

Všechny regiony

Nacházíte se na Nove Mesto pod Smrkem
toplist