Mnisek

Jizerské hory jsou jednou z turisticky atraktivní destinací v České republice. Vedle krásné přírody Jizerské hory nabízí programy pro volný čas a samozřejmě také ubytování a stravování. Hitem posledních let je i ubytování spojené s relaxací a službami wellness. V regionu Jizerské hory najdete ubytování nejen pro individuální turistiku, ale i ubytování specializované na školy v přírodě, rodiny s dětmi, sportovní soustředění nebo ubytování s programem firmy – teambuilding, konference nebo školení. Zrovna tak Jizerské hory nabídnou i jednoduché a levné ubytování v turistických ubytovnách nebo turistických chatách.

Ubytování Mnisek

Ubytování Mnisek a okolí nabízí pro návštěvníky obce Mnisek širokou škálu možností. Ubytování Mnisek představuje nabídku od kempu, romantické ubytování na chalupě, apartmánu nebo ubytování s polopenzí nebo celodenní stravou v penzionu nebo hotelu. Pokud nenajdete ubytování podle vašich představ přímo v obci Mnisek, tak zcela jistě najdete odpovídající nabídku ubytování v jejím nejbližším okolí. Turistický region Jizerské hory je atraktivní pro dovolenou po celý rok. 
Přesto nejvíce návštěvníků přichází navštívit Jizerské hory v době letní a zimní dovolené. Zvláštní kapitolou jsou Vánoce a Silvestr nebo jarní prázdniny. Zde je nutné rezervovat ubytování ve značném předstihu, protože v těchto termínech bývají ubytovací kapacity zcela plné. A ceny ubytování v lokalitě Mnisek? Najdete zde ubytování ve všech cenových kategoriích, a to i za velmi příznivé ceny v kategorii levné ubytování.

Mníšek - Fojtka

Die ersten Anwesen auf dem Gebiet entstanden noch vor den Hussitenkriegen. Sie wurden entlang eines Waldpfades gegründet, aus dem später die Reichsstraße von Liberec nach Frýdlant entstand.

Die Gemeinden Mníšek und auch Fojtka sind von Bergen und Wäldern umgeben. Von Südwesten her sind sie durch den als Aussicht dienenden Dračí kamen (Drachenstein) geschützt, bei dem das Auftreten der in Europa selten Eibe zu verzeichnen ist. Es wachsen hier an die hundert Bäume. Durch einen Eibenhain führt ein Lehrpfad.


Pension Zajeci dul


Die Pension Zajeci dul befindet sich im Dorf Fojtka - Mnisek in der Nähe von Liberec im Abschnitt Zajeci dul. Pension bietet einen erholsamen Aufenthalt buchstäblich im Herzen des Isergebirges. Der Vorteil der Pension ist auch der sehr einfache Zugang zur regionalen Stadt Liberec, die eine Vielzahl von Dienstleistungen einschließlich Kultur anbietet. Im Winter können Sie im Skigebiet Ještěd Tag- und Nachtskifahren. Die Stadt Liberec ist 10 Kilometer entfernt. Das Gästehaus ist auch ein idealer Ort für kleine Teambuilding-Events oder Familienfeiern.

Více ubytování v lokalitě Mnisek

Doporučené regiony

Další zajímavé regiony

Bulovka
Dorf Bulovka bietet billig Touristen-Unterkunft in einem kleinen Camp  und eine Herberge. Die Gemeinde Bulovka ist eine der ältesten Gemeinden im Friedländer Zipfel. Unter ihre Verwaltung fallen...
Mnisek
Die ersten Anwesen auf dem Gebiet entstanden noch vor den Hussitenkriegen. Sie wurden entlang eines Waldpfades gegründet, aus dem später die Reichsstraße von Liberec nach Frýdlant entstand. Die Gemeinden...

Všechny regiony

Nacházíte se na Mnisek
toplist