Korenov


Hotel Maredis


Hotel Maredis oferuje zakwaterowanie w spokojnym dobrze przystępnym miejscu rozległej górzystej okolicy Korzenów (Kořenov), a to w blizkosći gór Jizerskich a Karkonosz. Jest polożony w malowniczej Martinskej dolinie.

Pensjonat 922


Luksusowy pensjonat znajduje się w miejscowości Horni Polubny, na interfejsu dwóch regionów turystycznych – Karkonosze i Góry Iserskie. Pensjonat jest położony na wysokości 800 m npm, tuż przy drodze z wsi Kořenov do wsi Jizerka.

Chata Turnovská


Chata Turnovská znajduje się około 0,5 km od najpiękniejszy wieże widokowe w Karkonoszach - wieże Štěpánka, która leży powyżej wsi Kořenov - Příchovice. Domek oferuje proste, tanie, ale apartamencie w romantyczne atmosferę ubiegłego wieku.

Chatki - Hotel Maredis


Chatki są części Hotel Maredis i oferuje zakwaterowanie w gminie Kořenov, w regionie Gory Izerskie.

Dacza Hvězda


Dacza Hvězda oferuje zakwaterowanie w gminie Kořenov, między Regiony Gory Izerskie i Karkonosze.

Restauracja U zvonku


Restauracja jest części Pensjonat U zvonku i oferuje wyżywienie w gminie Příchovice, w regionie Gory Izerskie.

Pensjonat Zrzka


Pensjonat Zrzka oferuje zakwaterowanie w gminie Kořenov. Kořenov leży na granicy regionów turystycznych Góry Izerskie i Karkonosze, na drodze między miastami Tanvald i Harrachov. Dzięki lokalizacji pensjonat jest idealnym miejscem na spędzanie letnich wakacji, gdzie wypoczynek można połączyć z turystyką, jazdą na rowerze, jak rownież z jazdą konną. W zimie mamy do zaoferowania jazdę na nartach w pobliskim ośrodku narciarskim, wyposażonym w dwukrzesełkowy wyciąg narciarski.

Restauracja Maredis


Restauracja jest części Hotel Maredis i oferuje wyżywienie w mieście w gminie Kořenov, między Regiony Gory Izerskie i Karkonosze.

Apartament 922


Luksusowy Apartament 922 znajduje się w miejscowości Horni Polubny, na interfejsu dwóch regionów turystycznych – Karkonosze i Góry Iserskie.

Pensjonat Cilich


Pensjonat Cillich jest położony w miejscowości Kořenov na styku dwóch pasm górskich - Karkonosze i Góry Iserskie.

Více ubytování v lokalitě Korenov

Doporučené regiony

Další zajímavé regiony

Mnisek
Pierwsze siedziby na terenie dzisiejszej miejscowości powstawały jeszcze przed wojnami husyckimi. Były budowane wzdłuż leśnej ścieżki, z której później powstała droga cesarska z Liberca do...

Všechny regiony

Nacházíte se na Korenov
toplist