Hejnice

Jizerské hory jsou jednou z turisticky atraktivní destinací v České republice. Vedle krásné přírody Jizerské hory nabízí programy pro volný čas a samozřejmě také ubytování a stravování. Hitem posledních let je i ubytování spojené s relaxací a službami wellness. V regionu Jizerské hory najdete ubytování nejen pro individuální turistiku, ale i ubytování specializované na školy v přírodě, rodiny s dětmi, sportovní soustředění nebo ubytování s programem firmy – teambuilding, konference nebo školení. Zrovna tak Jizerské hory nabídnou i jednoduché a levné ubytování v turistických ubytovnách nebo turistických chatách.

Ubytování Hejnice

Ubytování Hejnice a okolí nabízí pro návštěvníky obce Hejnice širokou škálu možností. Ubytování Hejnice představuje nabídku od kempu, romantické ubytování na chalupě, apartmánu nebo ubytování s polopenzí nebo celodenní stravou v penzionu nebo hotelu. Pokud nenajdete ubytování podle vašich představ přímo v obci Hejnice, tak zcela jistě najdete odpovídající nabídku ubytování v jejím nejbližším okolí. Turistický region Jizerské hory je atraktivní pro dovolenou po celý rok. 
Přesto nejvíce návštěvníků přichází navštívit Jizerské hory v době letní a zimní dovolené. Zvláštní kapitolou jsou Vánoce a Silvestr nebo jarní prázdniny. Zde je nutné rezervovat ubytování ve značném předstihu, protože v těchto termínech bývají ubytovací kapacity zcela plné. A ceny ubytování v lokalitě Hejnice? Najdete zde ubytování ve všech cenových kategoriích, a to i za velmi příznivé ceny v kategorii levné ubytování.

Unterkunft Hejnice

Unterkunft Hejnice

Pension Dvůr


Pension Dvur bietet Unterkunft in Stadt Hejnice in Isergebirge. Pension liegt etwa 300 Meter vom Stadtzentrum und 1,5 km vom Bad Libverda.

Apartment Maranova Ferdinadov


Apartment Maranova bietet Unterkunft in Isergebirge, in der Stadt Hejnice - Ferdinandov. Stadt Hejnice liegt an der Nordseite des Isergebirges, neben dem touristischen Ort Frýdlantsko. Günstige Unterkunft in einem Appartement Hubka ist ideal für Familien mit Kindern, Wandern oder Radfahren.

Více ubytování v lokalitě Hejnice

Doporučené regiony

Další zajímavé regiony

Všechny regiony

Nacházíte se na Hejnice
toplist