Desna

Jizerské hory jsou jednou z turisticky atraktivní destinací v České republice. Vedle krásné přírody Jizerské hory nabízí programy pro volný čas a samozřejmě také ubytování a stravování. Hitem posledních let je i ubytování spojené s relaxací a službami wellness. V regionu Jizerské hory najdete ubytování nejen pro individuální turistiku, ale i ubytování specializované na školy v přírodě, rodiny s dětmi, sportovní soustředění nebo ubytování s programem firmy – teambuilding, konference nebo školení. Zrovna tak Jizerské hory nabídnou i jednoduché a levné ubytování v turistických ubytovnách nebo turistických chatách.

Ubytování Desna

Ubytování Desna a okolí nabízí pro návštěvníky obce Desna širokou škálu možností. Ubytování Desna představuje nabídku od kempu, romantické ubytování na chalupě, apartmánu nebo ubytování s polopenzí nebo celodenní stravou v penzionu nebo hotelu. Pokud nenajdete ubytování podle vašich představ přímo v obci Desna, tak zcela jistě najdete odpovídající nabídku ubytování v jejím nejbližším okolí. Turistický region Jizerské hory je atraktivní pro dovolenou po celý rok. 
Přesto nejvíce návštěvníků přichází navštívit Jizerské hory v době letní a zimní dovolené. Zvláštní kapitolou jsou Vánoce a Silvestr nebo jarní prázdniny. Zde je nutné rezervovat ubytování ve značném předstihu, protože v těchto termínech bývají ubytovací kapacity zcela plné. A ceny ubytování v lokalitě Desna? Najdete zde ubytování ve všech cenových kategoriích, a to i za velmi příznivé ceny v kategorii levné ubytování.

Unterkunft Desna

Unterkunft Desna

Apartments Kačenka


Apartments Kačenka befindet sich am Rande des Dorfes Desna im Isergebirge. Apartments Kačenka bietet Unterkunft in vier Wohnungen und ein separates Gebäude. Apartments sind ideal für Urlaub mit Kindern im Isergebirge.

Pension U kocoura


Die Pension U kocoura bietet Unterkunft an der Grenze zwischen den Regionen Jizerské hory und Krkonoše, am Rande der Ortschaft Desná.

Více ubytování v lokalitě Desna

Doporučené regiony

Další zajímavé regiony

Všechny regiony

Nacházíte se na Desna
toplist