Chrastava

Jizerské hory jsou jednou z turisticky atraktivní destinací v České republice. Vedle krásné přírody Jizerské hory nabízí programy pro volný čas a samozřejmě také ubytování a stravování. Hitem posledních let je i ubytování spojené s relaxací a službami wellness. V regionu Jizerské hory najdete ubytování nejen pro individuální turistiku, ale i ubytování specializované na školy v přírodě, rodiny s dětmi, sportovní soustředění nebo ubytování s programem firmy – teambuilding, konference nebo školení. Zrovna tak Jizerské hory nabídnou i jednoduché a levné ubytování v turistických ubytovnách nebo turistických chatách.

Ubytování Chrastava

Ubytování Chrastava a okolí nabízí pro návštěvníky obce Chrastava širokou škálu možností. Ubytování Chrastava představuje nabídku od kempu, romantické ubytování na chalupě, apartmánu nebo ubytování s polopenzí nebo celodenní stravou v penzionu nebo hotelu. Pokud nenajdete ubytování podle vašich představ přímo v obci Chrastava, tak zcela jistě najdete odpovídající nabídku ubytování v jejím nejbližším okolí. Turistický region Jizerské hory je atraktivní pro dovolenou po celý rok. 
Přesto nejvíce návštěvníků přichází navštívit Jizerské hory v době letní a zimní dovolené. Zvláštní kapitolou jsou Vánoce a Silvestr nebo jarní prázdniny. Zde je nutné rezervovat ubytování ve značném předstihu, protože v těchto termínech bývají ubytovací kapacity zcela plné. A ceny ubytování v lokalitě Chrastava? Najdete zde ubytování ve všech cenových kategoriích, a to i za velmi příznivé ceny v kategorii levné ubytování.

Unterkunft Chrastava

Unterkunft Chrastava

Hotel Farm Vysoká


Die Farm Vysoká befindet sich in der malerischen Vorgebirgssiedlung Vysoká, in der Nähe der Stadt Chrastava, etwa 10 km von der Stadt Liberec entfernt in Richtung Děčín.

Reiterhof und Farm Vysoká


Die Farm Vysoká befindet sich in der malerischen Vorgebirgsgemeinde Vysoká, unweit der Stadt Chrastava (Kratzau).

Restaurant Farm Vysoká


Pferdefarm Vysoká befindet sich in malerischer Gemeinde Vysoká, die zur Stadt Chrastava gehört, etwa 10 km weit von Liberec. Pferdefarm Vysoká liegt im tuistickém Region Lausitzer Gebirge.

Více ubytování v lokalitě Chrastava

Doporučené regiony

Další zajímavé regiony

Mnisek
Die ersten Anwesen auf dem Gebiet entstanden noch vor den Hussitenkriegen. Sie wurden entlang eines Waldpfades gegründet, aus dem später die Reichsstraße von Liberec nach Frýdlant entstand. Die Gemeinden...

Všechny regiony

Nacházíte se na Chrastava
toplist