Bulovka

Zakwaterowanie w miejscowości Bulovka

Zakwaterowanie w miejscowości Bulovka

W miejscowości Bulovka znaleźć tanie noclegowej w małym obozu i schronisku.

Miejscowość Bulovka jest jedną z najstarszych na cyplu Frýdlantský výběžek. Administracyjnie należą do niej miejscowości Arnoltice i Dolní Oldříš.

W Bulovce znajduje się ciekawy kościółek św. Archanioła Michała, który był kilkakrotnie przebudowywany aż do dzisiejszej, bardzo malowniczej postaci. Pod miejscowością Bulovka jest w dolinie potoku Bulovský potok miejscowość Arnoltice z kościółkiem św. Marii Magdaleny i pięknym kamiennym mostkiem. Za lasem na północ od miejscowości Bulovka znajduje się miejscowość Dolní Oldříš z kościołem św. Marcina i krzyżem pokutnym.

Przepiękna okolica miejscowości Bulovka i cały cypel Frýdlatský výběžek dosłownie kusi do wypraw na niedaleki zamek Frýdlant i oczywiście do Gór Izerskich. Dla turystów pieszych i rowerowych rozciąga się ciekawy teren na wschód od miejscowości z wciąż jeszcze nietkniętym krajobrazem.


Kemping Arnoltice – Bulovka


Kemping w miejscowości Bulovka oferuje tanie zakwaterowanie w rejonu turystycznym Frydlantsko i północno strony Gór Izerskich. Zakwaterowanie jest odpowiednie dla szkolnych i studenckich imprez, urzędowych i wyjazdów służbowych i grup. Istnieje również zakwaterowanie w domkach letnich turystycznym.

Turystyczne schronisko Arnoltice – Bulovka


Hostel turystyczny oferuje tanie zakwaterowanie w rejonu turystycznym Frydlantsko i północno strony Gór Izerskich. Zakwaterowanie jest odpowiednie dla szkolnych i studenckich imprez, urzędowych i wyjazdów służbowych i grup. W miesiącach letnich jest kemping i zakwaterowanie w domkach letnich.

Více ubytování v lokalitě Bulovka

Doporučené regiony

Další zajímavé regiony

Všechny regiony

Nacházíte se na Bulovka
toplist