Bulovka

Jizerské hory jsou jednou z turisticky atraktivní destinací v České republice. Vedle krásné přírody Jizerské hory nabízí programy pro volný čas a samozřejmě také ubytování a stravování. Hitem posledních let je i ubytování spojené s relaxací a službami wellness. V regionu Jizerské hory najdete ubytování nejen pro individuální turistiku, ale i ubytování specializované na školy v přírodě, rodiny s dětmi, sportovní soustředění nebo ubytování s programem firmy – teambuilding, konference nebo školení. Zrovna tak Jizerské hory nabídnou i jednoduché a levné ubytování v turistických ubytovnách nebo turistických chatách.

Ubytování Bulovka

Ubytování Bulovka a okolí nabízí pro návštěvníky obce Bulovka širokou škálu možností. Ubytování Bulovka představuje nabídku od kempu, romantické ubytování na chalupě, apartmánu nebo ubytování s polopenzí nebo celodenní stravou v penzionu nebo hotelu. Pokud nenajdete ubytování podle vašich představ přímo v obci Bulovka, tak zcela jistě najdete odpovídající nabídku ubytování v jejím nejbližším okolí. Turistický region Jizerské hory je atraktivní pro dovolenou po celý rok. 
Přesto nejvíce návštěvníků přichází navštívit Jizerské hory v době letní a zimní dovolené. Zvláštní kapitolou jsou Vánoce a Silvestr nebo jarní prázdniny. Zde je nutné rezervovat ubytování ve značném předstihu, protože v těchto termínech bývají ubytovací kapacity zcela plné. A ceny ubytování v lokalitě Bulovka? Najdete zde ubytování ve všech cenových kategoriích, a to i za velmi příznivé ceny v kategorii levné ubytování.

Unterkunft in Bulovka

Unterkunft in Bulovka

Dorf Bulovka bietet billig Touristen-Unterkunft in einem kleinen Camp  und eine Herberge.

Die Gemeinde Bulovka ist eine der ältesten Gemeinden im Friedländer Zipfel. Unter ihre Verwaltung fallen auch die Gemeinden Arnoltice und Dolní Oldříš.

In Bulovka steht die interessante Kirche des Hl. Erzengels Michael, die wiederholt umgebaut wurde, bis sie ihre heutige, sehr malerische Gestalt erhielt. Unterhalb von Bulovka liegt im Tal des Baches Bulovský potok die Gemeinde Arnoltice mit der kleinen Kirche der Hl. Maria Magdalena und mit einer schönen Steinbrücke. Hinter dem Wald nördlich von Bulovka befindet sich die Gemeinde Dolní Oldříš mit der Kirche St. Martin und dem Sühnekreuz.

Die herrliche Umgebung von Bulovka und der ganze Friedländer Ausläufer verführen buchstäblich zu Ausflügen auf das unweit gelegene Schloss Frýdlant und selbstverständlich auch in das Isergebirge. Für Wanderer und Radwanderer ist das Gebiet im Osten der Gemeinde mit einer immer noch unberührten Landschaft interessant.


Campingplatz Arnoltice - Bulovka


Campingplatz in im Dorf Bulovka bietet eine günstige Unterkunft in Gebiet Frýdlantsko und Nordseite des Isergebirges. Die Unterkunft ist auch geeignet für die Schüler und Veranstaltungen, offizielle und Geschäftsreisen und Gruppen. Es gibt auch eine Touristenherberge Unterkunft in Sommerhäuschen.

Touristenherberge Arnoltice - Bulovka


Tourist Hostel bietet günstige Unterkunft in Gebiet Frýdlantsko und Nordseite des Isergebirges. Die Unterkunft ist auch geeignet für die Schüler und Veranstaltungen, offizielle und Geschäftsreisen und Gruppen. In den Sommermonaten gibt es einen Campingplatz und Unterkunft im Sommer Hütten.

Více ubytování v lokalitě Bulovka

Doporučené regiony

Další zajímavé regiony

Všechny regiony

Nacházíte se na Bulovka
toplist