Bily Potok


Ośrodek rekreacyjny Jizerky


Ośrodek rekreacyjnyJizerky oferuje zakwaterowania przepiękne okolice Gór Izerskich, w miejscowości Bílý Potok, w regionie turystycznym Góry Izerskie. Ośrodek rekreacyjnyJizerky oferuje zakwaterowania typu turystycznego i jest idealny dla grup szkolnych i pobytów dzieci.

Apartaments Na Rychtrovně


Apartaments Na Rychtrovně znajduje się w górnej części wsi Bílý Potok. Wieś Bílý Potok znajduje się na północnym zboczu Gór Izerskich. Domek znajduje się około 600 m od drogi do schroniska Smědava. W pobliżu znajduje się linia autobusowa, która zapewnia transport zarówno w Góry Izerskie, jak i miasta Frýdlant v Čechách lub Hejnice.

Ośrodek rekreacyjny Krakonoš


Ośrodek rekreacyjny Krakonoš znajduje się po północnej stronie Gór Izerskich, na skraju małej wioski Bílý Potok. Krakonoš jest idealny do pobytów rekreacyjnych dla dzieci i dorosłych. Ośrodek ma ponad trzydziestoletnie doświadczenie w organizowaniu letnich obozów dla dzieci, szkół na świeżym powietrzu lub obozów sportowych.

Dom górski Hubertka


Dom górski Hubertka znajduje się w lasach Gór Izerskich, na skrzyżowaniu szlaków turystycznych, na wschód od Spa Libverda i północy wsi Biały Potok. Dom jest popularny wśród rowerzystów ze względu na bliskość Singltreku okolo gory Świerk. W zimie szukają miłośnicy narciarstwa biegowego. Domek oferuje tanie noclegi. Stacja kolejowa Bily Potok pod Smrkem jest 2,7 km od domu.

Domki letniskowe - ośrodek Krakonoš, Bílý Potok


Domki letniskowe znajdują się u podnóża północnego stoku Gór Izerskich w miejscowości Bílý Potok. Krakonoš jest idealny do pobytów rekreacyjnych dla dzieci i dorosłych. Ośrodek ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w organizowaniu letnich obozów dla dzieci, szkół na świeżym powietrzu lub obozów sportowych. Praca letnia od maja do września.

Domek gorski Na Rychtrovně


Domek gorski Na Rychtrovně znajduje się w górnej części wsi Bílý Potok. Wieś Bílý Potok znajduje się na północnym zboczu Gór Izerskich. Domek znajduje się około 600 m od drogi do schroniska Smědava.

Více ubytování v lokalitě Bily Potok

Doporučené regiony

Další zajímavé regiony

Všechny regiony

Nacházíte se na Bily Potok
toplist