Albrechtice v Jizerskych horach


Hotel U Dubu


Hotel U dubu oferuje zakwaterowanie w Tanvaldu, w regionie turystycznym Gory Izerskie. Hotel U dubu jest położony w dolinie rzeki Kamenice, w pobliżu ośrodku narciarskeho Tanvaldský Spicak.

Pensjonat Jana Hübnerová


Pensjonat Jana Hübnerová oferuje zakwaterowanie w gminie Albrechtice v w regionie Gory Izerskie (Jizerske hory). Ten oto region znajduje się wśród przepięknych lasów i natury. Pensjonat oferuje swoim gościom bezpłatne kartu rabatowu Jizerky Card.

Pensjonat Iva


Pensjonat Iva oferuje zakwaterowanie w pobliżu miejscowości Tanvald, w gminie Žďár, w regionie Gory Izerskie.

Dacza Albrechta


Gorska chata Albrechta Domek znajduje się w wsi Albrechtice v Jizerských horách, w Górach Izerskich, około 200 m od ośrodka narciarskiego Tanvaldský Špičák i 150 m od ośrodka narciarskiego Světlý vrch. Chata Albrecht ma doskonałe warunki dla rodzin z dziećmi.

SKI Dacza Tanvaldský Špičák


Ski dacza Tanvaldský Špičák oferuje noclegi w sąsiedztwie jednego z najpiękniejszych wieży widokowych w Górach Izerskich. Dacza jest idealnym miejscem zakwaterowania dla kursów narciarskich, wycieczek szkolnych lub większych grup turystów.

Restauracja U dubu


Restauracja jest części Hotel U Dubu i oferuje wyżywienie w mieście Tanvald, w regionie Gory Izerskie (Jizerske hory).

Pensjonat Akron


Pensjonat Akron oferuje zakwaterowanie w spokojnej części miasta Tanvaldu, w okolicy zwanej Žďár. Najlepszym podejściem do domu jest przez wieś Desna w Górach Izerskich. W przypadku przyjazdu przez autonavigacii polecamy wprowadź adres: Tanvald, Žďár, numer 106. Numer 106 jest w sąsiedztwie pensjonatu Akron.

Více ubytování v lokalitě Albrechtice v Jizerskych horach

Doporučené regiony

Další zajímavé regiony

Všechny regiony

Nacházíte se na Albrechtice v Jizerskych horach
toplist